21 лист. 2016

Вічна пам'ять

Педагогічний колектив Брусницького ЗНЗ І-ІІІ ст. ім. І.Миколайчука з сумом сповіщає про непоправну втрату – 21 листопада 2016 року раптово обірвалося життя Педагога, мудрого керівника, відмінника освіти України, лауреата обласної педагогічної премії ім. О.Поповича, районної педагогічної премії ім. С. Шпойнаровського, колишнього директора Брусницької школи Дмитра Теофіловича Фраціяна.
4 бер. 2016

Привітання директора школи Ольги Кузьмівни Гулі з 8 Березням!

Дорогі жінки! Ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі дочки й онучки! Наші віддані і надійні друзі, близькі і рідні люди! Сердечно вітаю Вас із найпрекраснішим святом весни – Міжнародним жіночим днем 8 березня!
27 лют. 2016

Вечір зустрічі шкільних друзів

Шановні випускники ювілейних випусків 1966, 1971, 1976, 1981, 1986, 1991, 1996, 2001, 2006 років Брусницький ЗНЗ І-ІІІ ст. запрошує Вас на вечір зустрічі, який відбудеться 27.02.2016 р. о 17:00 год.
16 вер. 2015

Привітання з нагоди ювілею!

Колектив Брусницького ЗНЗ І-ІІІ ст. ім. І.В. Миколайчука щиро вітає з нагоди ювілею директора Ольгу Кузьмівну Гулю
8 трав. 2015

Відзначення Дня перемоги, Дня пам'яті та примирення

У Брусницькому ЗНЗ І-ІІІ ст. було проведено ряд заходів на відзначення Дня Перемоги, Дня пам’яті та примирення.
6 трав. 2015

Загалношкільні батьківські збори

У Брусницькому ЗНЗ І-ІІІ ст. відбулися загальношкільні батьківські збори, на яких виступили директор школи, Гуля Ольга Кузьмівна, з доповіддю на тему "Діяльність школи і сім’ї у навчально-виховному процесі у 2014/2015 н.р." та голова батьківсього комітету, Шемчук Василь Миколайович, з доповіддю "Про проведення робіт з благоустрою території школи та ремонту шкільних приміщень у 2014/2015 н.р. та завдання щодо зміцнення матеріально-технічного забезпечення на 2015/2016 н.р.". Закінчились збори проведенням святкового концерту за участю учнів 1-11-х класів "Батьки і діти!Діти і батьки! Нерозділиме і одвічне коло!"
25 квіт. 2015

Прибирання території

На виконання розпорядження відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської РДА від 18.03.2015 р. № 210 «Про проведення санітарної очистки та благоустрою населених пунктів Кіцманського району в 2015 році», в рамках проходження місячників санітарної очистки у Брусницькому ЗНЗ І-ІІІ ст. проведено прибирання території 25 квітня 2015 року. До проведення суботника залучено учнів та працівників закладу.
21 лют. 2015

У Брусницькому ЗНЗ І-ІІІ ст. відбувся вечір зустрічі з випускниками.

Проходять роки… Учні прощаються зі школою, ідуть у нове життя. Скільки прекрасних справ на рахунку випускників нашої школи. Вони працюють лікарями і вчителями, юристами і бухгалтерами, продавцями і перукарями, будівельниками і механізаторами, шоферами і столярами. Ми можемо гордитися, що з випускників, які прийшли на цю зустріч є багато людей, які знайшли своє місце в житті, стали добрими спеціалістами і поважаними людьми. А у сьогоднішній день, попри всі свої справи вони не забули завітати в гості до школи де вони росли, здобували свої перші знання і навички.
20 лют. 2015

Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні у Брусницькому ЗНЗ І - ІІІ ступенів!

20 лютого український історичний календар поповнився ще однією датою, яку тепер щорічно будуть відзначати в Україні, як День Героїв Небесної Сотні. 11 лютого 2015р. Президентом України П. Порошенком підписано Указ про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті "Героїв Небесної Сотні". Саме в цей день вчителі та учні вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя під час Революції Гідності, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, хто змінив хід історії нашої держави. У кожному класі були проведені виховні години, після чого учні та вчителі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні запаливши свічку біля кутка "Революція свідомості".
1 груд. 2014

Переможці конкурсу "Еко-ідеї зі всього світу 2014"

Вітаємо з перемогою учнів 3 класу у півфіналі та фіналі міжнародного конкурсу "Еко-ідеї зі всього світу 2014" Чибука Миколу та Короля Максима.