23 лют. 2022

Виховний захід

Виховний захід з нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови відбувся в 5-А класі
21 лют. 2022

«Водно-болотні угіддя – на користь людям і природі!»

З 08 по 23 лютого 2022 року в ОЗ «Брусницький ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. І. Миколайчука» проведено інформаційну кампанію «Водно-болотні угіддя – на користь людям і природі!»

Міжнародний день рідної мови

Головна мета цього дня - підтримати самобутність та важливість кожної мови та її важливість для народу.
21 лют. 2022

Вітаємо з Міжнародним днем рідної мови.

Вітаємо з Міжнародним днем рідної мови і хочемо нагадати, як важливо цінувати і любити рідну мову, мову, якою ти говориш, пишеш і думаєш! Адже саме завдяки нам, людям, які нею користуються, вона живе і розвивається! Нехай наша мова буде багатою і гарною, процвітає і живе вічно!
21 лют. 2022

21 лютого - Міжнародний день рідної мови!

Лінгвістична гра "Мовознавче кафе "Словечко"
21 лют. 2022

Конкурс на кращого читця творів українських поетів про рідну мову

21 лютого - Міжнародний день рідної мови!

Вічна слава Героям!!!

... Згустився вранішній туман, Ширився гнів і біль народу. Прощався з хлопцями майдан, Що впали в битві за свободу... Єднаємося з усією Україною у болі і жалю, співчуваємо родинам загиблих Героїв і віримо у краще майбутнє українського народу. Вічна слава Героям!!!
21 лют. 2022

Мистецька виставка "Пам'яті Героїв..."

20 лют. 2022

"Пам'ять вічно живе..."

З метою належно вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні в 1-11 класах проведено виховні години "Пам'ять вічно живе...", під час яких учні мали можливість переглянути художні та документальні фільми присвячені подвигу Героїв Небесної Сотні.
20 лют. 2022

"Ангели пам'яті"

Тиха акція "Ангели пам'яті"