6 груд. 2021

"16 днів проти насильства"

6 грудня - день вшанування пам'яті студенток розстріляних у Монреалі.
6 груд. 2021

Круглий стіл з питань історичних етапів становлення українського війська

Сьогодні, 6 грудня, з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України вчителем історії Кміть О.М. проведено круглий стіл з питань історичних етапів становлення українського війська, у якому взяли участь учні 7-11 класів
6 груд. 2021

"Ми - майбутні захисники України"

До Дня Збройних Сил України проведено спортивне свято "Ми - майбутні захисники України" у 3 класі.

"Наша славна армія"

До Дня Збройних Сил України організовано виставку дитячих малюнків "Наша славна армія"
6 груд. 2021

6 грудня - День Збройних Сил України.

З метою національно-патріотичного виховання юнаків та підготовки до служби у лавах ЗЗСУ вчителем Захисту України Мангером А.Д. проведено військово-спортивні змагання з використанням видів змагань Всеукраїнської військово-спортивної гри "Сокіл" ("Джура"): "Спорядження магазина", "Підтягування на поперечені", "Метання гранати", "Стрільба (з пневматичної зброї)", конкурс строю та маршової пісні "Впоряд"
5 груд. 2021

"16 днів проти насилля"

"Брати наші менші"
3 груд. 2021

"16 днів проти насильства"

"Добро починається з тебе"
2 груд. 2021

"Що таке корупція"

Тиждень доброчесності триває! Проведено заняття "Що таке корупція" з використанням антикорупційного однойменного відео від студії онлайн-освіти EdEra та Програми розвитку ООН у 8 класі.
1 груд. 2021

Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Захисти та поважай: виховна година до Дня боротьби зі СНІДом проведена у 8 класі
1 груд. 2021

«Червона стрічка»

У Міжнародний день боротьби зі СНІДом в ОЗ "Брусницький ЗЗСО І-ІІІ ст." пройшла соціальна акція «Червона стрічка».