"Єднання заради Незалежності"

Напередодні знакової у державотворенні України події в ОЗ "Брусницький ЗЗСО І-ІІІ ст." проведено загальношкільний урок Соборності "Єднання заради Незалежності"

"Крути"

22 січня - День Соборності України
22 січ. 2022

Ми - це Україна! Слава Україні!

Щороку 22 січня українці відзначають День Соборності
21 січ. 2022

З метою виховання у підростаючого покоління глибокої поваги та любовi до Батькiвщини, людської гiдностi, почуття патріотизму, формування національної свідомості та з нагоди відзначення Дня Соборності України в ОЗ "Брусницький ЗЗСО І-ІІІ ст." проведена інформаційна кампанія під гаслом "Ми - це Україна". Під час проведення якої учні були ознайомлені з новим освітнім проектом від Українського інституту національної пам'яті "Відеоісторія: як творилася держава. Українська революція 1971-1921 років "
21 січ. 2022

"Одна, єдина, неділима Україна"

Згідно плану виховної роботи закладу на 2021/2022 н.р., з метою належно відзначення Дня Соборності України проведено виховний захід "Одна, єдина, неділима Україна" в 7-Б класі.

"Суверенна моя Україна"

"Велична і свята, моя ти Україно, Лише тобі карать нас і судить Нам берегти тебе, Соборну і єдину І нам твою історію творить!..." Учні ОЗ "Брусницький ЗЗСО І-ІІІ ст." долучилися до флешмобу "Суверенна моя Україна"
30 груд. 2021

Учні 1-4 класів щиро дякують

Учні 1-4 класів щиро дякують сільському голові Шемчуку Василю Миколайовичу та Брусницькій громаді за солодкі подарунки до Новорічно-різдвяних свят
29 груд. 2021

З Різдвяними святами, з прийдешнім Новим роком!

З Різдвяними святами, з прийдешнім Новим роком! Прекрасних емоцій, чудового настрою, щасливих посмішок та багато радості! Здоров'я всім!
25 груд. 2021

"ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар'єрів"

І етап інформаційної кампанії "ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар'єрів". Інформування щодо зменшення супротиву суспільства до дітей з особливими освітніми потребами.
19 груд. 2021

Учні 5-х класів ОЗ "Брусницький ЗЗСО І-ІІІ ст." взяли участь у відкритті новорічної ялинки.

Дорогі діти! Щиро вітаємо вас з днем Святого Миколая!